«Другий екран»?

Перегляд телевізору (не тільки ефірного телебачення, але й відеоконтенту) одночасно з використанням смартфону або планшетного ПК (планшету) на сьогодні є одним з найпопулярніших видів відпочинку. А чого ж ще можна очікувати в епоху глобальної мобілізації? Напевне, кожний з нас має досвід подібних ситуацій, коли хочеться продемонструвати ролика чи фото з «стрічки» або «стіни» усім присутнім?

Всі учасники мобільної індустрії тяжко працюють над розробкою та просуванням нових мобільних аплікацій, що дозволяють інтегрувати дві сусідні сходинки технологічної еволюції – мобільні пристрої для перегляду контенту та стандартне телебачення з великим екраном, універсальними інтерфейсами та високою розподільчою здатністю…

 

Цей підхід, чи то ба – концепцію сумісного використання згаданих технологій частенько називають «Другий екран». Ідея концепції полягає у тім, щоб зробити смартфон або планшет доповненням нашого звичного телевізора, що є майже у будь-якому помешканні. І не просто супутнім пристроєм (як пульт, наприкладJ), а повноцінним мультимедійним розширенням з інтерактивною взаємодією – неважливо, чи то з контентом з соціальних мереж, чи то з власним контентом, чи ж навіть з сайтами, що спеціалізуються на трансляції контенту.

Можна сперечатись щодо причин, що призвели до такого масового застосування «Другого екрану» на мобільних пристроях, але можна впевнено сказати, що легкість застосування AirPlay та DLNA на мобільних пристроях та наявність універсальних інтерфейсів на сучасних телевізорах та комп’ютерах відіграли неабияку роль у становленні сервісу. Що може бути простіше – тицьнули кілька разів на екрані смартфону чи планшету і на тобі – дивіться всі присутні, який гарний кліпчик сьогодні виклали в мережі!

Використання NAS

Технологія виявилася настільки універсальною, що ви сьогодні не зможете придбати смарт-ТВ без аплікації для трансляції контенту з зовішнього джерела, чи то ваш смартфон, чи то планшет, чи то домашній сервер.  Та ж ситуація і на ринку мобільних пристроїв – виробники спонукають вас застосовувати додатки, сумісні з однойменними ТВ-пристроями.

На ринку є доволі багато пропозицій щодо програмного забезпечення, що дозволяє Вам транслювати аудіо-відеопотік на телеекран, деякі з них універсальні, деякі сумісні лише в рамках інфраструктури одного виробника. Рішення, розроблені фахівцями ТОВ «Візор-Консалт» в рамках проекту зі створення системи для повсякденного перегляду мультимедійного контенту будь-де та будь-коли, допоможуть Вам позбутися будь-яких проблем при вирішенні питань з переглядом та трансляцією. Розроблена система VizorNAS дозволяє:

-          Збереження улюбленого контенту на локальних носіях (від 1 до 8 ТБ). При необхідності обсяги сховища можуть бути збільшені;

-          Трансляцію локального контенту з домашнього сховища (сервер, ПК або ін.) на будь який DLNA-сумісний пристрій, включаючи стандартний ТВ, медіаплеєр або планшет;

-          Трансляцію контенту з загальнодоступних ресурсів.

При цьому планшет або смартфон можуть бути використані як в якості пульту, так і в якості пристрою для перегляду. При належному налаштуванні домашньої екосистеми цього достатньо аби задовольнити запити більшості користувачівJ.

Аплікації, що дозволяють дублювати екрани, соціальні мережі та спеціалізовані розважальні сайти (наприклад – ОТТ-провайдери) – ось що змусить саме Вас поглянути у бік найближчого телевізору! Якщо він підтримує DLNA-подібний стандарт, то Vizor-NAS – це саме те, що Вам потрібно.

Візор Консалт.