Мабуть, кожен з нас бачив як проводять огляд машини експерти з безпеки чи технічного стану автомобіля.

Як правило виглядало це так:

      

Через це ми інколи затримувалися на прикордонних переходах, в пунктах пропуску або при заїзді до зон з тимчасово обмеженим доступом (концерти, офіційні заходи тощо).

Фахівці ж компанії Hikvision, що є одним з провідних постачальників  продуктів та рішень для відеоспостереження, підійшли до проблеми комплексно та створили систему автоматизованого огляду автівок — Under-Vehicle Surveillance Systems (UVSS). Задля встановлення найвищого рівня безпеки на об’єктах спостереження, вони створили камери для стаціонарних та мобільних пунктів огляду.

Створена з використанням новітніх цифрових технологій,  UVSS у повністю цифровому режимі дозволить перевірити ходову частину транспортного засобу з мінімальними затримками. Стаціонарний або портативний модуль UVSS дозволяють точно відзняти зображення нижньої частини автомобіля для миттєвого прийняття рішення (щодо його допуску на об’єкт) або для більш ретельної перевірки згодом.

Але використання цих систем не обмежується спеціалізованими заходами — заїзд в громадський або прибудинковий паркінг, під’їзди до аеропортів, місця великого скупчення людей та транспортних засобів – це неповний перелік місць, де подібні системи стануть у нагоді.

Для стаціонарного застосування система спостереження Hikvision MV-PD-030001-02 може інтегруватися з існуючою системою безпеки для автоматичного відеоспостереження під автомобілями та важкими транспортними засобами.

Забезпечуючи можливість тимчасового встановлення на будь-якій поверхні, портативна система UVSS «все-в-одному» Hikvision MV-PD-030001-03 забезпечує той самий рівень автоматизації збору та збереження відеоданих про стан нижньої частини автівки, як і фіксована модель. Портативна модель UVSS, що містить  камеру ANPR, екрани та допоміжне обладнання, є ідеальним вибором для забезпечення безпеки у громадських місцях, заїздах до готелів та інших випадків, коли необхідне спостереження шасі транспортних засобів.

Обидві моделі UVSS демонструють надзвичайно широке поле огляду і дійсно підходять для запобігання несанкціонованого вторгнення на об’єкт, або ж нелегального провезення прихованого вантажу. Кілька модулів можуть бути об’єднані в систему, а для забезпечення максимального рівня безпеки можуть бути інтегровані з механічними системами обмеження руху — бар’єрами, рампами, болардами та іншим існуючим на об’єкті обладнанням.

Завдяки технологіям Hikvision, застосованих в промисловій камері високої роздільної здатності, нова система UVSS може бути задіяна і в режимі пошуку — ідентифікація транспортних засобів за реєстраційним номером не становить жодних проблем!